top of page
kurumsal.jpg

Gaziantep'in En Büyük Aquapark ve Saunası

Biz Kimiz

Tesisimiz OSKA GRUP bünyesinde 2003 yılında

hizmetinize açılmıştır. 

20 yılı aşkındır verdiğimiz hizmeti, önümüz yıllarda da kat kat artırarak siz misafirlerimizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak olacaktır. 4000 metrekarelik alana kurulu olan tesisimiz de bulunan yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj, aqua park, buhar odası, şok havuzu ve fast food alanlarımızla misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Ayrıca bu hizmet süresi içerisinde bay bölümümüzde sürekli değişim ve yenilenme ana prensibimiz olmaya devam ederek hizmet etmeye devam ediyoruz.

Misafirlerimiz tarafından farklılığımızın bilincinde oldukları için tercih ediliyoruz. Bizlerde kaliteli bir hizmet vermek için elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Suyun serinleten eğlencesi Aqua parkımıza tüm halkımızı bekliyoruz. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek için tek adres Oska Aqua Park.

Kurumsal: Hakkında

Hizmetlerimiz

Tesisimizi kullanmak isteyen konuklarımız standart giriş ücretini vererek türk hamamı , sauna , buhar odası , yüzme havuzu ve sıcak havuzdan faydalanabilecekleri gibi extra hizmetlerimiz olan kese , köpük masajı , klasik el masajı , ağda , yosun ve çamur banyosu gibi hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ayrıca bu hizmetlerden faydalanırken yiyecek ve içeceklerinizi sizin için hazırlamış olduğumuz yemek salonumuzda tüketebilirsiniz.

Water Slide Kids
Kurumsal: Hizmetler

Teknik Bilgiler

3000 metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan aile bölümümüz sadece ailelere özel hizmet vermektedir.


6 metrekarelik 90 cm derinliğinde Jakuzili Sıcak Su Havuzu 3 metrekarelik 120 cm derinliğinde Şok Havuzu Türk Hamamı Sauna Buhar Odası Masaj Odası ve bulunmaktadır.

Kurumsal: Metin

OSKA GRUP A.Ş.

1989 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Oska İnşaat A.Ş. 30 yılda birçok projeye imza atmıştır. Oska Grup 30 yılı aşan konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.


Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan Oska şirketinin ürettiği binlerce konutta on bin’den fazla insan yaşamaktadır.

Kurumsal: Hizmetler
bottom of page